0
KATEGORİBEDEN


RENK

FİYAT


Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
ALIŞVERİŞ SEPETİ0
SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT
 
https://zwq3b5.zeki.web.tr/’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
(Ön Sipariş olarak satın aldığınız ürünler en geç 21 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.)
 
İADE / DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünlerin kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması koşuluyla (ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması) siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim/iade yapabilirsiniz.Ürün(ler) ile birlikte gönderilen değişim/iade formunu doldurup ürün içerisine koyarak bize iletmelisiniz.

İade / Değişim Ürünlerinin Kargoya Teslimat Aşaması
-  Değişim veya iade yapılacak ürün(ler) kargoya teslim edilirken ALICI ÖDEMELİ olarak gönderilmelidir.
-  Sadece Yurtiçi kargo ve Mng kargo firmalarından gönderim yapılabilir. Diğer Kargo firmaları üzerinden yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir.
-  Değişime gönderilen ürünlerde alıcı ödemeli olarak göndereceğiniz için, üründeki değişim işlemi yapılıp size alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
-  İade için gönderilen ürünlerde (1) kargo bedeli kadar tutar kesinti yapılıp, kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.
-  Kargoya ürün(ler) teslim edilirken, seçtiğiniz kargo firmasının aşağıda belirtmiş olduğumuz Marcatelli kargo anlaşma kodunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yurtiçi Kargo Kodu:  500595652          Mng Kargo Kodu: 213979900

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* 34063 3024 , 34063 3028, 34063 30288 ürün kodlu peri modellerimizde sadece numara değişimi yapılmaktadır. Ürünün iadesi veya herhangi başka bir model ile değişimi yapılamamaktadır.