0
KATEGORİBEDEN


RENK

FİYAT


Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
ALIŞVERİŞ SEPETİ0
SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MARCATELLİ 1994 yılında Harun TELLİ tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Ayakkabı modasında lider olma idealini firmasının temellerine atan genç girişimci, aile soyadından esinlenerek logosunu MARCATELLİ olarak belirlemiştir.

Çeyrek asırlık ticari hayatına, uzun yıllar sürecek olan üretim hikâyeleri sığdıran MARCATELLİ, günümüzde 2 mağazasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Koleksiyon ve ürün geliştirmedeki etkinliğini, GELİN/ DAVET ayakkabılarında derinleştirerek bambaşka bir ivme yakalayan MARCATELLİ, en özel günlerinizde hep sizinle birlikte olmaktan onur duymaktadır.

Moda trendlerine uygun en yeni koleksiyonlar için sürekli olarak ar-ge yapan firma, doğallığın ve konforun garantisini sunmaktadır.

Köklü ve yenilikçi olduğunu, biriktirmiş olduğu tüm tecrübeyi 2.kuşağa aktarmayı başararak ispatlamış olan MARCATELLİ, güncel ticaretin merkezi durumundaki sanal mağazasıyla kapısını sizlere 7/24 açık tutabilmek için sürdürülebilir teknolojiye yatırım yapmaya devam etmektedir.

ÇEYREK ASIRLIK
TİCARİ HAYAT